09 Kwietnia 2019

Oddajemy w Twoje ręce zestaw gier edukacyjnych, które ułatwiają poruszanie takich tematów jak: zmiana klimatu, sprawiedliwość technologiczna, bezpieczeństwo energetyczne czy suwerenność żywnościowa, w pracy z młodzieżą.

20 Października 2017

Przedstawiamy zestaw 10 opisów inspirujących działań uczniowskich, które pokazują, jak włączać wątki globalne do projektów edukacyjnych realizowanych w ramach przedmiotów ścisłych. 

20 Października 2017

Przedstawiamy zestaw 8 gier edukacyjnych, które wprowadzają młodzież w tematykę zrównoważonego rozwoju, adaptacji do zmiany klimatu oraz sprawiedliwości technologicznej.

20 Października 2017

Przedstawiamy drugi zestaw scenariuszy opracowany w ramach projektu "Wzór na rozwój". Scenariusze te pozwalają w ciekawy sposób włączać perspektywę globalną do nauki przedmiotów ścisłych. Możesz je zrealizować w wykorzystaniem modeli / zabawek edukacyjnych z serii Green Science.

20 Października 2017

Publikacja zawiera 6 scenariuszy zajęć do wykorzystania na lekcjach fizyki, chemii i biologii. Opracowane zostały na podstawie przykładów z życia wziętych, które obrazują, jak różnorodne rozwiązania technologiczne ułatwiają życie mieszkańcom i mieszkankom krajów globalnego Południa.