20 Czerwca 2018

W miniony czwartek 14 czerwca, na wydarzeniu zorganizowanym w ramach międzynarodowego projektu Girls into Global STEM, w którym CEO jest jednym z partnerów, Zespół Szkół im. Hipolity i Kazimierza Gnoińskich w Siennicy gościł nauczycielki i nauczycieli wraz z młodzieżą z gimnazjów powiatu mińskiego.

01 Czerwca 2018

Zapraszamy do zapoznania się i testowania scenariuszy, które powstają w ramach projektu "W świat z klasą".

21 Maja 2018

Miesiąc maj przynosi nam kilka świetnych okazji do włączania zagadnień globalnych na zajęciach szkolnych i promowania Celów Zrównoważonego Rozwoju. Proponujemy zwłaszcza dwie okazje, które można również doskonale połączyć.

15 Marca 2018

Międzynarodowy Dzień Konsumenta ustanowiono w rocznicę przemówienia prezydenta Johna F. Kennedy'ego, wygłoszonego w 1962 roku, podczas którego prezydent USA sformułował cztery podstawowe prawa konsumentów: do informacji, do wyboru, do bezpieczeństwa i do reprezentacji. 

12 Marca 2018

Nikt nie ma wątpliwości, że matematyka jest potrzebna w naszym codziennym funkcjonowaniu. Dla wszystkich jest jasne, że jest podstawą, z której korzystają inne nauki - fizyka, chemia, biologia, nauki społeczne. 

Strony