Etyczne fotografowanie CEO
22 Lipca 2020

Edukacja globalna to część kształcenia obywatelskiego i wychowania, która wśród wielu swoich celów ma za zadanie uczenie szacunku do drugiego człowieka i odmiennych kultur, kształtowanie empatii. Od tych wartości nie ma wakacji, a letnie wycieczki i podróże mogą być wyjątkowo cenną lekcją. 

Ceo Wzór na ścisłe
29 Czerwca 2020

Uczennice Ewa, Julia i Natalia rozrysowały plan, a potem wzięły do rąk młotki, wiertarki, lutownice i z pomocą swojej nauczycielki, uczestniczki programu „Wzór na ścisłe" zbudowały maszynę, która wykorzystuje przemiany energii mechanicznej. Nazwały ją „Per aspera ad astra”, czyli przez trudy do gwiazd.

Rekrutacja na programy w roku szkolnym 2020/2021 CEO
22 Czerwca 2020

Choć wszyscy z końcem czerwca delikatnie zwalniamy tempo, to już myślimy o wrześniu. Już dzisiaj w interdyscyplinarnych gronach specjalistów szykujemy dla Was nowe programy, szkolenia, materiały i wyzwania. Zapiszcie się już dzisiaj!

CEO DEGE rok szkolny 2019/2020
21 Czerwca 2020

Miniony rok obfitował w wiele niespodziewanych wydarzeń, postawił przed nami wszystkimi nowe wyzwania i zmusił do nowego zorganizowania sposobu i metod pracy. Po tak intensywnej pracy wszystkim należy się odpoczynek. Zanim jednak zaczniecie regenerować się po miesiącach nauki i zbierać nowe siły przed wrześniem, zapraszamy na małe podsumowanie.

 

Odpowiedzialne wakacje nad wodą CEO
19 Maja 2020

Zanim zaczniemy wakacje, warto przyjrzeć się 14. Celowi Zrównoważonego Rozwoju: Chronić oceany, morza i zasoby morskie oraz wykorzystywać je w sposób zrównoważony. Polecamy scenariusze, gry i infografiki na ten temat do wykorzystania w szkole.

 

Strony