Zamów bezpłatne materiały z edukacji globalnej

Zapraszamy do zamawiania drugiego wydania materiałów edukacyjnych wypracowanych w ramach projektu "W świat z klasą"! Publikacje są bezpłatne, a koszty przesyłki pokrywa Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Zamówienia można składać za pomocą formularza dostępnego tutaj:
http://bit.ly/publikacjeWCT

Formularz jest udostepniany poprzez portal Społeczność CEO - jeśli posiadasz już konto zaloguj się. Jeśli nie posiadasz konta, zapraszamy do rejestracji - dzięki niej będziesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące prowadzonych przez CEO projektów. Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję, która pomoze Ci dokonać rejestracji.

Publikacje z serii "Edukacja globalna na zajęciach przedmiotowych w gimnazjum" (WOS, język angielski, język polski, historia, biologia oraz plastyka i zajęcia artystyczne) 

Publikacje powstały z myślą o nauczycielkach i nauczycielach gimnazjum poszukujących materiałów edukacyjnych, które pozwolą realizować elementy edukacji globalnej w ramach podstawy programowej wybranych przedmiotów. Znajdą w nich Państwo scenariusze zajęć, ćwiczenia oraz propozycje projektów gimnazjalnych, które pomogą w systematyczny wprowadzać elementy wiedzy o współczesnym świecie.

Publikacje w wersji drukowanej można zamówić TUTAJ.

Wersje elektroniczne publikacji można pobrać TUTAJ.

 

Poniżej znajdziesz instrukcję założenia konta w Społeczność CEO i zamówienia publikacji z serii "Edukacja globalna na zajęciach przedmiotowych w gimnazjum".


W razie pytań prosimy o kontakt: 
Elżbieta Krawczyk – koordynatorka projektu

Telefon: 22 825 05 50 wew. 113

E-mail: elzbieta.krawczyk@ceo.org.pl