19 Września 2019

Publikacja jest w przygotowaniu, planowane pojawienie się wersji elektronicznej to jesień 2019. Zachęcamy do zaglądania na stronę lub śledzenia informacji na naszych kanałach informacyjno-promocyjnych. 

08 Maja 2019

Szanowne Nauczycielki, Szanowni Nauczyciele, serdecznie zapraszamy do lektury niniejszej publikacji zawierającej materiały edukacyjne z zakresu edukacji globalnej do prowadzenia zajęć religii w klasach IV–VIII szkoły podstawowej.

09 Kwietnia 2019

Szanowne Nauczycielki, Szanowni Nauczyciele, serdecznie zapraszamy do lektury niniejszej publikacji zawierającej materiały edukacyjne z zakresu edukacji globalnej do prowadzenia zajęć etyki w klasach IV–VIII szkoły podstawowej.

18 Listopada 2018

Szanowne Nauczycielki, Szanowni Nauczyciele, serdecznie zapraszamy do lektury niniejszej publikacji zawierającej materiały edukacyjne z zakresu edukacji globalnej do prowadzenia zajęć geografii w klasach V–VIII szkoły podstawowej.

15 Listopada 2018

Szanowne Nauczycielki, Szanowni Nauczyciele, serdecznie zapraszamy do lektury niniejszej publikacji zawierającej materiały edukacyjne z zakresu edukacji globalnej do prowadzenia zajęć języka polskiego w klasach IV–VIII szkoły podstawowej.

Strony